Autoškola Zlín, Ostrava, Karviná, Napajedla, Přerov, Otrokovice, Valmez, Vsetín

Autoškola pro Tebe, Autoškola Ostrava, Autoškola Plzeň, Autoškola Brno, Autoškola Valmez, Autoškola Vsetín, Autoškola Nový Jičín, Autoškola Bruntál, Autoškola Jeseník, Chacharova autoškola, Maníkova autoškola, Ogarova autoškola, Autoškola pro mě, nejlepší autoškola, kam do autoškoly, autoškola Ostrava a okolí

Autoškola Zlín, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Zlín Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Ostrava, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Ostrava, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Ostrava Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Brno, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Karviná, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Karviná Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Nový Jičín, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Napajedla, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Napajedla Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Valmez, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Přerov, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Přerov Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Bruntál, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Otrokovice, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Otrokovice Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Jeseník, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Valmez, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Valmez Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Plzeň, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Vsetín, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Vsetín Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Plzeň, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola

Nejsme ve Vašem městě? Postaráme se o Vás.

Ceník autoškoly - Pelhřimov

Během výcviku si za každou odježděnou výcvikovou jízdu vybíráte ZDARMA jakékoliv jídlo z Peťanovy kuchyně.

Základní výcvik

skupina pozn. cena
AM do 45 km/h od 15 let 13.000,-
A1 s omezením do 11kW od 16 let 13.000,- (automat)
A1 s omezením do 11 kW od 16 let 13.000,- (manuál)
A2 s omezením do 35 kW od 18 let 14.000,-
A bez omezení nad 35 kW od 24 let 14.000,-
A1 na A2 rozšíření (11kW - do 35kW) 7.000,-
A2 na A rozšíření (od 20 let, bez omezení) 7.000,-
A2 + B od 18 let, do 35kW 23.000,-
A + B od 24 let, nad 35kW 23.000,-

 

Na výcvik všech skupin motocyklů půjčujeme i helmu.

Pro všechny 15-17 leté slečny, hochy, i všechny ostatní dospělé co se bojí řazení a nechtějí řadit, ale chtějí jezdit na AM, A1 po městě, po nákupech, do školy, do práce, pro zábavu je možný a ideální výcvik na skútru s automatickou převodovkou, který jako jediný v Jihlavě a širokém okolí máme ve výcviku.

Ceník individuálních rychlokurzů

skupina délka rychlokurzu cena
B 6 týdnů 13.500,-
B 3 týdny 14.500,-
B klienti VIP 18.700,-
A1 3-6 týdnů 15.000,-
A 3-6 týdnů 16.000,-
A2 na A rozšíření, 2 týdny 9.000,-
A2 na A rozšíření (od 20 let, bez omezení) 7.000,-
A2 + B   25.000,-
A + B   25.000,-

 

 

Správní poplatky za závěrečné zkoušky - tento poplatek se platí v pokladně příslušného Magistrátu před zahájením zkoušky žadatele a není součástí ceny kurzu autoškoly.

 

Na výcvik používáme jen nejmodernější a nejvybavenější automobily a motocykly v kraji Vysočina a to v plné možné výbavě včetně všech bezpečnostních prvků (AIRBAGY, ABS, ASR, ESP).